Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Чесний суддя засуджує злочин, а не злочинця».
(Луцій Анней Сенека)

«Пов'язка Феміди сповзає на рот, коли вона підморгує закону».
(Геннадій Малкін)

«Там где правила игры не позволяют выиграть, английские джентльмены меняют правила.»
(Г. Ласки)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Повернутися в розділ "Команда"

Забавський Дмитро Анатолійович

Адвокат, партнер

Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація»

Голова третейського суду, третейський суддя

Освіта: На протязі 1994-2005 року навчався у Херсонському аграрному університеті та Східноукраїнському національному університеті, де отримав дві вищих освіти з відзнакою - економічну та юридичну .

Юридичний досвід: У 2000 році почав свою кар'єру в якості юриста в Скадовському морському торговельному порту.

З 2003 року був переведений в Одеський морський торговельний порт, де з часом обійняв посаду у складі керівництва підприємством.

В 2005 році переведений до Києва в Державне об'єднання «Укрморпорт», де пропрацював до початку 2006 року.

Починаючи з квітня 2006 року розпочав індивідуальну кар'єру юриста. Заснував та очолив Юридичну фірму «Легал Консалтінг», яка працює на ринку юридичних послуг і в даний час.

Наприкінці 2006 року на підставі Львівської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав статус Адвоката.

З грудня 2007 року разом з партнером заснував Юридичну компанію «Березинський Забавський і партнери», яку і очолив.

В 2008 році на базі даних компаній була утворена група компаній LEGAL CONSULTING group , до якої згодом приєднується підприємство «Стрім».

В жовтні 2008 року підприємства, що входять до складу LEGAL CONSULTING group, засновують Асоціацію «Українська правнича фундація», при якій зареєстровано Постійно діючий третейський суд, який активно працює на сьогоднішній день.

З жовтня 2008 року Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація», Голова постійно діючого третейського суду, третейський суддя.

В квітні місяці 2012 року заснував Адвокатську контору ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО, в якості партнерів до якої приєднується ряд адвокатів.

Членство: Асоціація правників України, Мерітократична партія України

Соціальна діяльність: Співзасновник Благодійної організації «Джаз над морем», Почесний член Асоціації «Розвитку мистецтва мюзиклу в Україні». Активно займається благочинною діяльністю.

Спеціалізація: Фінансове, податкове, трудове, транспортне, морське та міжнародне законодавство.

Практикуючий адвокат, захищає інтереси клієнтів в судах різних інстанцій та юрисдикцій, Морській арбітражній комісії та Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Повернутися в розділ "Команда"

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved