Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

27.04.15

З метою популяризації якісної музики серед молоді, старшим партнером Адвокатської контори ДМИТРОМ ЗАБАВСЬКИМ прийнято рішення стосовно фінансової підтримки щорічного міжнародного дитячого джазового фестиваля "Jazz над морем"....

04.12.12

04 грудня 2012 року призначено нового керівника Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим. Дану посаду посіла ...

01.07.12

01 липня 2012 року в м. Сімферополі по вул. Жуковського, буд. 31 відкрився офіс Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим ...

02.04.12

Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО переїхала в новий офіс в історичному центрі Києва ...

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Адвокат - найнята совість» (ФМ. Достоєвский)

«Не в силе Бог, но в правде.»
(Александр Невский)

«Многочисленность законов в государстве есть то же, что большое число лекарей: признак болезни и бессилия.»
(Ф. Вольтер)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Повернутися в розділ "Команда"

Забавський Дмитро Анатолійович

Адвокат, партнер

Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація»

Голова третейського суду, третейський суддя

Освіта: На протязі 1994-2005 року навчався у Херсонському аграрному університеті та Східноукраїнському національному університеті, де отримав дві вищих освіти з відзнакою - економічну та юридичну .

Юридичний досвід: У 2000 році почав свою кар'єру в якості юриста в Скадовському морському торговельному порту.

З 2003 року був переведений в Одеський морський торговельний порт, де з часом обійняв посаду у складі керівництва підприємством.

В 2005 році переведений до Києва в Державне об'єднання «Укрморпорт», де пропрацював до початку 2006 року.

Починаючи з квітня 2006 року розпочав індивідуальну кар'єру юриста. Заснував та очолив Юридичну фірму «Легал Консалтінг», яка працює на ринку юридичних послуг і в даний час.

Наприкінці 2006 року на підставі Львівської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав статус Адвоката.

З грудня 2007 року разом з партнером заснував Юридичну компанію «Березинський Забавський і партнери», яку і очолив.

В 2008 році на базі даних компаній була утворена група компаній LEGAL CONSULTING group , до якої згодом приєднується підприємство «Стрім».

В жовтні 2008 року підприємства, що входять до складу LEGAL CONSULTING group, засновують Асоціацію «Українська правнича фундація», при якій зареєстровано Постійно діючий третейський суд, який активно працює на сьогоднішній день.

З жовтня 2008 року Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація», Голова постійно діючого третейського суду, третейський суддя.

В квітні місяці 2012 року заснував Адвокатську контору ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО, в якості партнерів до якої приєднується ряд адвокатів.

Членство: Асоціація правників України, Мерітократична партія України

Соціальна діяльність: Співзасновник Благодійної організації «Джаз над морем», Почесний член Асоціації «Розвитку мистецтва мюзиклу в Україні». Активно займається благочинною діяльністю.

Спеціалізація: Фінансове, податкове, трудове, транспортне, морське та міжнародне законодавство.

Практикуючий адвокат, захищає інтереси клієнтів в судах різних інстанцій та юрисдикцій, Морській арбітражній комісії та Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Повернутися в розділ "Команда"

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved