Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

27.04.15

З метою популяризації якісної музики серед молоді, старшим партнером Адвокатської контори ДМИТРОМ ЗАБАВСЬКИМ прийнято рішення стосовно фінансової підтримки щорічного міжнародного дитячого джазового фестиваля "Jazz над морем"....

04.12.12

04 грудня 2012 року призначено нового керівника Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим. Дану посаду посіла ...

01.07.12

01 липня 2012 року в м. Сімферополі по вул. Жуковського, буд. 31 відкрився офіс Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим ...

02.04.12

Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО переїхала в новий офіс в історичному центрі Києва ...

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Адвокат - найнята совість» (ФМ. Достоєвский)

«Чесний суддя засуджує злочин, а не злочинця».
(Луцій Анней Сенека)

«Найкращий уряд – це той, коли громадянин не знає прізвища прем’єра».
(M. Тетчер)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Повернутися в розділ "Команда"

Коржук Ігор Олександрович

Адвокат, партнер

Директор Юридичної фірми «Легал консалтінг»

Співзасновник Юридичної компанії «Лекс консалт груп»

Суддя Постійно діючого третейського суду при Асоціації «Українська правнича фундація».

Освіта: у 2006 році закінчив Академію муніципального управління та отримав кваліфікацію юриста зі спеціальності Правознавство, спеціалізація Державне управління та місцеве самоврядування.
В 2009 році закінчив Одеську національну юридичну академію та отримав кваліфікацію Магістра державної служби спеціальності Державна служба, спеціалізація Правове забезпечення державної служби.
В 2012 році Ігор Коржук успішно закінчив Національну академію державного управління при Президентові України та отримав кваліфікацію Магістра державного управління спеціальності Державне управління, спеціалізація Менеджмент нормативно-правової діяльності (нормотворчий та законотворчий процеси).

Юридичний досвід: У 2006 році Ігор Коржук призначений на посаду начальника юридичного відділу та адміністратора дозвільного центру Ульяновської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

В 2008 році переведений на посаду начальника юридичного відділу Київського національного університету культури і мистецтв.

В жовтні 2008 року Ігоря Коржука обрано на посаду судді Постійно діючого третейського суду при Асоціації «Українська правнича фундація», яка заснована Юридичною фірмою «Легал консалтінг», Юридичною компанією «Березинський Забавський і партнери» та підприємством «Стрім», що входять до складу LEGAL CONSULTING group.

В червні 2009 року Ігорю Коржуку рішенням Кіровоградської дисциплінарно-кваліфікаційної комісії адвокатури надано право на зайняття адвокатською діяльністю та видано свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

У 2009 році Ігоря Коржука переведено на посаду помічника ректора Київського національного університету культури і мистецтв з правових питань.

В 2010 році адвокат Ігор Коржук заснував разом зі своїм партнером Юридичну компанію «Лекс консалт груп», яка згодом ввійшла до групи компаній LEGAL CONSULTING group.

У квітні 2012 року адвокат Ігор Коржук в якості партнера приєднався до Адвокатської контори Дмитра Забавського.

З квітня 2012 року Ігор Коржук обіймає посаду директора Юридичної фірми «Легал консалтінг», яка на сьогодні здійснює діяльність на ринку юридичних послуг.

Спеціалізація:: конституційне, адміністративне, адміністративно-процесуальне, цивільне, цивільно-процесуальне, господарське, господарсько-процесуальне, публічне, муніципальне, інформаційне, військове, банківське, транспортне, трудове, туристичне, спортивне право.

Адвокат Ігор Коржук поміж інших галузей права вузько спеціалізується в будівельному, земельному, водному, лісовому, природоохоронному, екологічному, повітряному, сільськогосподарському праві.

Ігор Коржук має значний досвід ведення судових справ різної категорії складності, зокрема в справах адміністративної, господарської та цивільної юрисдикції.

Також Ігор Коржук має досвід представництва та захисту інтересів клієнтів у відносинах публічної сфери, зокрема з органами та посадовими особами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, дозвільними та контролюючими органами та їх посадовими особами.

Повернутися в розділ "Команда"

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved