Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Правосудие стоит дорого, а не правосудие еще дороже»
(А.В. Бельянский)

«У того, хто вирішить вивчити усі закони, не залишиться часу їх порушувати».
(І. Гете)

«Создавайте лишь немного законов, но следите за тем, чтобы они соблюдались».
(Д. Локк)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Повернутися в розділ "Команда"

Журавель Руслана Олегівна

Адвокат, партнер

Освіта: У 2011 році закінчила Національну академію внутрішніх справ і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права. У 2013 році з відзнакою закінчила Національну академію внутрішніх справи і отримала вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Юридичний досвід: Під час навчання вищому навчальному закладі почала застосовувати теоретичні знання на практиці в юридичній клініці «Юстиніан» Національної академії внутрішніх справ. В 2014 року розпочала роботу юрисконсультом в Приватному підприємстві «Адвокатська контора Дмитра Забавського». З жовтня 2015 року по листопад 2016 року обіймала посаду помічника адвоката. Навесні 2017 року отримала статус Адвоката.

Спеціалізація:: Практикуючий судовий адвокат. Господарське право та процес. Цивільне право та процес

Конкурентні переваги:
- Практичний досвід роботи в галузі господарського права та процесу, цивільного права та процесу більше 6 років
- Позитивні результати в господарських та цивільних справах отримуються адвокатом завдяки глибоким теоретичним знанням, наявності постійного практичного досвіду та самовдосконаленню.

Повернутися в розділ "Команда"

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved