Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«У того, хто вирішить вивчити усі закони, не залишиться часу їх порушувати».
(І. Гете)

«Многочисленность законов в государстве есть то же, что большое число лекарей: признак болезни и бессилия.»
(Ф. Вольтер)

«Коли множаться закони і накази, росте число злодіїв і розбійників.»
(Шоу Б.)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Повернутися в розділ "Наші публікаці"Повернутися в розділ "Наші публікаці"

Як виграти тендер?

Відповідь дуже проста - звернутися до Адвокатсько контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО!

Ні для кого не секрет, що відбір кандидатів у процедурі закупівлі починається з оцінки тендерно пропозиці, де навіть самі дрібні неточності або невідповідності документів замовника можуть позбавити Вас шансу брати участь в закупівлях.

Нами розроблена власна стратегія і основні правила супроводу учасників в процедурі закупівель по всій Украні для досягнення перемоги нашими клієнтами в державних і комерційних тендерах.

А зараз більш докладніше про те, що очікувати від нового Закону Украни Про публічні закупівлі.

Нова редакція Закону Украни Про публічні закупівлі набирає чинності 19.04.2020 року. метою є гармонізація правил публічних закупівель відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до набрання чинності цим Законом, завершуються відповідно до порядку, що діяв до набрання чинності цим Законом. Договори про закупівлю, укладені до набрання чинності цим Законом, виконуються в повному обсязі до закінчення терміну, на який такі договори були укладені.

Нова редакція Закону передбачає наступні зміни в системі закупівель:

спрощені закупівлі;
нову конкурентну процедуру закупівель - торги з обмеженою участю;
визначення аномально низько ціни тендерно пропозиці;
можливість виправлення невідповідності в інформаці і / або документах, представлених у складі тендерно пропозиці протягом 24 годин;
зміни в критеріях оцінки.

Також новою редакцією Закону передбачений такий механізм, як консультаці з ринком, які можуть проводитися через електронну систему закупівель шляхом направлення питань замовником і отримання відповідей від субєктів господарювання або шляхом організаці відкритих зустрічей з потенційними учасниками. Отримані рекомендаці та інформація за результатами проведення ринкових консультацій можуть використовуватися замовником при підготовці до проведення закупівлі, а саме в частині встановлення технічних вимог до предмету закупівлі, кваліфікаційних критерів до учасників, залучення більш широкого кола потенційних учасників.

Починаючи з 01.01.2022 організовувати закупівлі зможуть виключно уповноважені особи. Новою редакцією закону передбачена можливість організаці та проведення процедур закупівель тендерним комітетом виключно до 01.01.2022. Поряд з цим, уповноважена особа для здійснення свох функцій має буде підтверджувати свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями в сфері державних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування.

Новою редакцією Закону передбачено зміни щодо порядку оскарження процедур закупівель:

Cправляння плати за подачу скарги буде здійснюватися через електронну систему закупівель;
плата за подачу скарги буде повертатися в разі задоволення;
розмір плати, порядок здійснення плати та повернення суб'єкту оскарження визначається Кабінетом Міністрів Украни;
скарга не може бути відкликана у разі внесення в реєстр скарг і якщо по ній сформована реєстраційна картка;
термін розгляду скарги органом оскарження становить 10 робочих днів з дати початку розгляду, максимальне продовження - до 20 робочих днів;
електронна система закупівель автоматично припиняє початок електронного аукціону і не оприлюднює: рішення замовника про скасування тендера або визнання його таким, скасування переговорно процедури закупівлі, договір про закупівлю та звіт про результати проведення закупівлі, після подачі суб'єктом скарги до органу оскарження;
право на оскарження не обмежує права суб'єкта звертатися до суду без попереднього звернення до органу оскарження.

Отримання прогнозованих позитивних результатів підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складно ситуаці це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

Адвокат, партнер Дмитро Забавський

Адвокатська контора Дмитра Забавського,
адреса: 01010, м . Кив, вул. Івана Мазепи, буд. 11-а, оф. 21, 3 поверх,
тел./факс 380442808992, тел. 380442225511

E-mail: akdz.kiev@gmail.com

Повернутися в розділ "Наші публікації"

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved