Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Хто знає, що таке право, знає дуже добре, як його обійти у своїх інтересах.» (В.Швебель)

«Закон могуч, но власть нужды сильнее.»
(В. Гете)

«Погані закони в хороших руках виконавців - хороші; і самі кращі закони в руках поганих виконавців – шкідливі».
(Фрідріх Великий)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Сфера практики

Господарське право і процес

Адміністративний право і процес

Цивільне право і процес

Корпоративне право і процес

Кримінальний право і процес

Трудове право і процес

Ведення судових справ

Контрактне право

Цінні папери

Приватизаційне право

Операції з нерухомістю

Сімейне право

Реєстрація та ліквідація підприємств

Банкрутство

Земельне право

Банкрутство

Адвокатська контора Дмитра Забавського надає послуги щодо захисту інтересів, як боржників, так і кредиторів. З метою захисту інтересів кредитора адвокатська контора здійснює представництво на стадії досудової процедури та в межах судової процедури (підготовка заяви про визнання боржника банкрутом, на стадії призначення арбітражного керуючого, стадії санації та ліквідації).

Напрацьовано професійної навички та досвід застосування положень законодавства щодо захисту інтересів як боржника, так і кредитора, в тому числі від недобросовісних дій як інших кредиторів, так і арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора).

Наша контора співпрацює з високоосвіченими арбітражними керуючими та аудиторами, що дозволяє нам надавати послуги по справі захисту майнових інтересів як інвесторів-санаторів, залучених до процедури санації, так і підприємства-боржника, з питання відновлення його платоспроможності.

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved