Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Цей суддя готовий повісити будь-кого, хто висякаєтеся на вулиці без хустки, але скасує свій вирок, якщо не буде доведено в точності, якою саме рукою він це робив».
(Джон Лінкольн)

«Пов'язка Феміди сповзає на рот, коли вона підморгує закону».
(Геннадій Малкін)

«Лучше оправдать десять виновных, - чем обвинить одного невинного».
(Екатерина II )

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Сфера практики

Господарське право і процес

Адміністративний право і процес

Цивільне право і процес

Корпоративне право і процес

Кримінальний право і процес

Трудове право і процес

Ведення судових справ

Контрактне право

Цінні папери

Приватизаційне право

Операції з нерухомістю

Сімейне право

Реєстрація та ліквідація підприємств

Банкрутство

Земельне право

Цінні папери

Адвокатська контора Дмитра Забавського надає клієнтам кваліфіковані послуги в сфері обігу різних видів цінних паперів: консультації та юридичні висновки з питань правової природи цінних паперів, особливостей випуску та обігу різних видів цінних паперів; консультування щодо діяльності на ринку цінних паперів; правова експертиза та підготовка проектів договорів купівлі-продажу цінних паперів; юридичний супровід операцій з цінними паперами. Наші партнери мають практичний досвід у сфері емісії векселів. Наші адвокати мають змістовну судову практику щодо тлумачення та застосування Женевської конвенції, якою запроваджено "Уніфікований закон про переказні векселі та прості векселі", у зв'язку з чим ми готові надати: консультації щодо правильного оформлення векселів аналіз векселя щодо його вексельного дії будь-які консультації та практичну допомогу щодо протесту векселя представництво інтересів у разі виникнення судового спору в сфері обігу векселів

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved