Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Хто знає, що таке право, знає дуже добре, як його обійти у своїх інтересах.» (В.Швебель)

«Цей суддя готовий повісити будь-кого, хто висякаєтеся на вулиці без хустки, але скасує свій вирок, якщо не буде доведено в точності, якою саме рукою він це робив».
(Джон Лінкольн)

«Кто может - грабит, кто не может - ворует.»
(Д.И. Фонвизин)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Сфера практики

Господарське право і процес

Адміністративний право і процес

Цивільне право і процес

Корпоративне право і процес

Кримінальний право і процес

Трудове право і процес

Ведення судових справ

Контрактне право

Цінні папери

Приватизаційне право

Операції з нерухомістю

Сімейне право

Реєстрація та ліквідація підприємств

Банкрутство

Земельне право

Реєстрація та ліквідація підприємств

Один з напрямів діяльності Адвокатської контори Дмитра Забавського - є правовий супровід підприємницької діяльності господарських суб'єктів усіх форм власності в Україні.

При створенні юридичних осіб юристи надають всебічну консультаційну підтримку, розробляють проекти установчих документів, представляють інтереси клієнтів в органах реєстрації та інших державних органах.

Наші адвокати здійснюють правовий супровід створення та реєстрації представництв і філій іноземних компаній на території Україні.

Адвокатська контора Дмитра Забавського надає правову підтримку клієнтам при купівлі підприємств, зокрема, наші фахівці проводять економіко-правовий аналіз підприємства, здійснюють експертизу майнових прав засновників, готують необхідні документи для оформлення угод по купівлі підприємств, у тому числі і в процесі приватизації.

Діяльність Адвокатської контори Дмитра Забавського охоплює всі види припинення юридичних осіб - ліквідація підприємств, банкрутство, реорганізація, виділення, злиття чи поглинання.

В процесі діяльності компанії чи організації може виникнути необхідність виділення чи реорганізації філіалів в окрему структуру, об'єднання декількох фірм, чи ліквідації окремих відділень.

Ліквідація підприємства — це повне припинення його діяльності без правонаступництва чи переходу прав та обов'язків даної юридичної особи іншим особам. За час своєї діяльності фірма може накопичити кредиторські заборгованості чи проблеми з податковою звітністю. У зв'язку з цим ліквідація підприємства може бути добровільна ти примусова.

Добровільна ліквідація відбувається за одноголосним рішенням засновників фірми чи уповноваженого органу, примусова ж лише на основі рішення суду.

Існує також альтернативна ліквідація — реорганізація підприємства. В такому випадку припинення діяльності відбувається з найменшою затратою сил, часу та фінансів, а всі права та обов'язки переходять за правонаступництвом іншим юридичним особам. Реорганізація є дуже поширеною.

Звертаючись за допомогою з питань ліквідації до наших спеціалістів, клієнт отримує широкий спектр послуг, зокрема:

 • вивчення матеріалів та підготовка правових висновків та рекомендацій;
 • оцінка можливості та доцільності процедури;
 • податковий аналіз і закриття рахунків в банківських установах;
 • зняття з обліку в усіх контролюючих органах;
 • розробка плану дій;
 • підготовка установчих документів;
 • реєстрація та акредитація нових суб'єктів;
 • супроводження ліквідаційної процедури;
 • виконання функцій ліквідаційної процедури;
 • передача документів в архів;
 • отримання довідок про здачу печатки та передачу оригіналів свідоцтва та установчих документів в архів.

В комплекс послуг з реєстрації підприємств, входить, складання та підготовка проектів установчих документів суб'єкта господарювання, в тому числі: статуту, засновницького договору, протоколів учасників суб'єкта господарювання, актів прийому-передачі майна до статутного фонду, оцінки майна, а також:.

 • Реєстрація новоствореного суб'єкта господарювання у державного реєстратора при місцевих державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад, пенсійному фонді, податковій інспекції, фондах загальнообов'язкового державного соціального страхування, органах статистики.
 • Складання та заповнення реєстраційних карток, внесення до них інформації, здійснення інших дій з підготовки документів, необхідних для реєстрації суб'єкта господарювання.
 • Відкриття поточних рахунків у банківській установі, у національній та іноземній валюті.
 • Надання послуг з виготовлення печатки, одержання дозволів та здійснення всіх інших дій пов'язаних з виготовленням печаток, штампів суб'єкта господарювання.
 • Внесення змін до установчих документів, складання проектів протоколів загальних зборів засновників (учасників) про внесення таких змін та проведення державної реєстрації змін до установчих документів.
  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved