Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Хто знає, що таке право, знає дуже добре, як його обійти у своїх інтересах.» (В.Швебель)

«Пов'язка Феміди сповзає на рот, коли вона підморгує закону».
(Геннадій Малкін)

«Создавайте лишь немного законов, но следите за тем, чтобы они соблюдались».
(Д. Локк)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Сфера практики

Господарське право і процес

Адміністративний право і процес

Цивільне право і процес

Корпоративне право і процес

Кримінальний право і процес

Трудове право і процес

Ведення судових справ

Контрактне право

Цінні папери

Приватизаційне право

Операції з нерухомістю

Сімейне право

Реєстрація та ліквідація підприємств

Банкрутство

Земельне право

Трудове право і процес

Адвокатська контора Дмитра Забавського надає консультації як юридичним так і фізичним особам щодо правильності застосування норм трудового законодавства України, порядку прийняття працівника на роботу, порядку законного звільнення працівника.

Наші юристи мають значний досвід з підготовки проектів: колективних договорів правил внутрішнього трудового розпорядку посадових інструкцій трудових договорів трудових контрактів для керівника підприємства з урахуванням положень установчих документів.

Адвокатська контора Дмитра Забавського надає послуги щодо правового аналізу підстав звільнення з посади керівника підприємства. Юристи виступають представниками, як працівників, так і юридичних осіб - роботодавців, в судових спорах у справах незаконного звільнення, зміни формулювання підстав звільнення, зокрема наші юристи ведуть справи:

з приводу розгляду індивідуальних трудових спорів працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої приналежності, в тому числі членів кооперативів, їх об'єднань, членів інших громадських організацій, які перебували з ними в трудових відносинах, осіб, які працюють за трудовим договором із фізичними особами, в тому числі:

 1. про поновлення на роботі незалежно від підстави припинення трудового договору
 2. про зміну дати і формулювання причин звільнення
 3. про оплату за час вимушеного прогулу або виконання нижчеоплачуваної роботи
 4. про виключення з членів кооперативу, іншої громадської організації
 5. про переведення на іншу роботу і накладення дисциплінарних стягнень
 6. про стягнення не виплачених грошових коштів, виплата яких передбачена чинним законодавством (заробітної плати з індексацією, розрахунку при звільненні, матеріальної домопоги, оздоровчих, грошової допомоги, в тому числі при виході на пенсію, тощо)
 7. про укладення трудових договорів:
 • працівників, запрошених на роботу в порядку переведення з іншого підприємства, установи, організації;
 • молодих спеціалістів, які закінчили вищий навчальний заклад і в установленому порядку направлені на роботу на дане підприємство, в установу, організацію;
 • вагітних жінок, жінок, які мають дітей віком до трьох років або дитину-інваліда, а одиноких матерів - при наявності дитини віком до 14 років;
 • виборних працівників після закінчення строку повноважень;
 • працівників, яким надано право поворотного прийняття на роботу; інших осіб, з якими власник або уповноважений ним орган відповідно до чинного законодавства зобов'язаний укласти трудовий договір або які вважають, що їм відмовлено в укладенні трудового договору всупереч гарантіям, передбаченим ст.22 КЗпП
 • інші трудові спори, що випливають з трудових правовідносин
  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved