Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Есть тысяча способов быть очень дурным человеком, не нарушая ни одного закона».
(Анна Сталь)

«Не в силе Бог, но в правде.»
(Александр Невский)

«Там где правила игры не позволяют выиграть, английские джентльмены меняют правила.»
(Г. Ласки)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ексклюзивна пропозиція від Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО!

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

За умови укладення договору на юридичне обслуговування з Адвокатською конторою ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО за пакетом Start-up на строк не менше ніж 6 місяців ви сплачуєте лише обов’язкові платежі та нотаріальні послуги, всі інші дії, пов’язані з реєстрацією підприємства ми беремо на себе.

За умови звичайної реєстрації компанії, без укладення договору на юридичне обслуговування, Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО пропонує антикризисну ціну – 1900,00 грн.

Заявку з контактним номером телефону та адресою електронної пошти прохання направляти

на e-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua

 

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

На початку літа, а саме 2 та 3 червня 2012 року в місті Скадовську відбувся ХІІ Міжнародний дитячий фестиваль «Джаз над морем». Більше інформації про фестиваль на сайті jazz.skadovsk.net.

Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО виступила меценатом даного заходу. Окрім надання фінансової допомоги в організації дитячого фестивалю, нами до участі у фестивалі було запрошено відомий професійний джазовий квінтет Bang Point, який став родзинкою даного заходу. Цьому квінтету властивий професіоналізм високого класу, який музиканти в черговий раз підтвердили, декілька раз зірвавши бурхливі овації присутньої публіки.

Наша компанія і в подальшому має намір підтримувати подібні заходи, надаючи посильну допомогу в їх проведенні.

 

Професійні адвокати або звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

 

05 червня 2012 року Верховною Радою України прийнятий за основу проект Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», яким визначено правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні.

Зокрема, даним проектом Закону передбачено, що адвокат – це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність, яка являє собою незалежну професійну діяльність щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту, на підставах та в порядку, передбаченому цим Законом.

Отже, адвокатська діяльність – це визнана та гарантована державою та її інститутами незалежна професійна діяльність щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Стаття 6 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначає, що адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування, склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Таким чином, щоб отримати статус адвоката, наявності повної вищої юридичної освіти замало, оскільки держава шляхом запровадження вимог передбачених згаданою статтею гарантувала, що лише ті громадяни які мають глибокі знання у сфері юриспруденції перевірені під час складання кваліфікаційних іспитів та проходження стажування, зможуть отримати офіційне визнане та гарантоване державою право на заняття адвокатською діяльністю та здійснення незалежної професійної діяльності.

З положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» слідує, що з поміж безлічі надаваємих різними приватними компаніями юридичних послуг, саме адвокатська діяльність повністю відповідає конституційним принципам верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності.

Зокрема, лише адвокат перед тим, як розпочати надання незалежної професійної діяльності щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги, приймає присягу адвоката, у якій урочисто присягає - у своїй адвокатській діяльності дотримуватися принципів верховенства права, законності, правил адвокатської етики, незалежності та конфіденційності, чесно і сумлінно забезпечувати право на захист та надавати правову допомогу відповідно до Конституції України і законів України, з високою відповідальністю виконувати покладені на нього обов'язки, бути вірним присязі.

Цим же Законом чітко визначені професійні обов’язки адвоката, зокрема при здійсненні адвокатської діяльності адвокат зобов'язаний: дотримуватися присяги адвоката України та правил адвокатської етики; на вимогу клієнта надати звіт про виконання договору про надання правової допомоги; невідкладно повідомити клієнта про виникнення конфлікту інтересів; підвищувати свій професійний рівень; виконувати рішення органів адвокатського самоврядування; виконувати інші обов'язки, передбачені законодавством та договором про надання правової допомоги, що не скажеш про приватні юридичні компанії, які фактично ніколи не несуть жодної відповідальності перед своїм клієнтом.

Більше того, адвокату прямо заборонено, зокрема: використовувати свої права всупереч правам, свободам та інтересам клієнта; без згоди клієнта розголошувати відомості, що становлять адвокатську таємницю, використовувати їх у своїх інтересах або інтересах третіх осіб; займати у справі позицію всупереч волі клієнта, крім випадків, коли адвокат впевнений у самообмові клієнта; відмовлятися від надання правової допомоги, крім випадків, установлених законом.

А також, лише виключно при здійсненні адвокатської діяльності державою визначені та гарантовані права адвоката вчиняти будь-які дії, не заборонені законом, правилами адвокатської етики та договором про надання правової допомоги, необхідні для належного виконання договору про надання правової допомоги та застосовувати повний спектр заходів щодо захисту інтересів клієнта.

При цьому, хочеться зазначити, що на противагу діяльності приватної юридичної компанії, у арсеналі адвоката є можливість подання адвокатського запиту, що являє собою письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об'єднань про надання інформації, копій документів, які необхідні адвокату для надання правової допомоги клієнту.

Даним Законом, підвищена відповідальність за ненадання відповіді на адвокатський запит в необхідному об’ємі та строки, від адміністративної, аж до кримінальної відповідальності.

Більше-того, будь-яка інформація, що стала відома адвокату про клієнта, у питаннях, з яких клієнт (особа, якій відмовлено в укладенні договору про надання правової допомоги з передбачених цим Законом підстав) звертався до адвоката, зміст порад, консультацій, роз'яснень адвоката, складені ним документи, інформація, яка зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, одержані адвокатом при здійсненні адвокатської діяльності – є адвокатською таємницею, яка не підлягає наданню будь-кому в якості відомостей, вилученню, виїмці та огляду.

В цьому контексті хочеться також наголосити на тому, що здійснення адвокатом незалежної професійної діяльності, а також його професійні права, честь і гідність адвоката гарантуються і охороняються Конституцією України, цим Законом та іншими законами України.

А, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові і службові особи у відносинах із адвокатами зобов'язані дотримуватися вимог Конституції та законів України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколів до неї, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, практики Європейського суду з прав людини, що не скажеш про гарантії діяльності приватної юридичної компанії.

З аналізу положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» можна дійти обґрунтованого висновку, що лишу у відносинах з адвокатом чи адвокатським об’єднанням громадянину та юридичній особі державою гарантований правовий захист у випадку неналежного виконання адвокатом взятих на себе обов’язків, шляхом повернення сплаченого гонорару та притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.

Підтвердженням довіри та визнання державою інституту адвокатури, як недержавного самоврядного інституту, який покликаний забезпечувати здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній незалежній та самоврядній основі, є прийняття 13 квітня 2012 року Верховною Радою України нового Кримінального процесуального кодексу України, згідно якого функцію захисту підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішувалося питання про їх застосування, а також особи, стосовно якої передбачається розгляд питання про видачу іноземній державі (екстрадицію) може здійснювати виключно адвокат, відомості про якого внесено до Єдиного реєстру адвокатів України.

З огляду на вищесказане, підтвердженням довіри та визнання державою інституту адвокатури, як недержавного самоврядного інституту, який покликаний забезпечувати здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній незалежній та самоврядній основі, довела можливість адвокатури вирішувати складні юридичні питання та гарантувати їх виконання в обсязі обумовленого з клієнтом та в чіткій відповідності з чинним законодавством України.

 

Партнери Адвокатської контори Дмитра Забавського,

Ігор Коржук та Дмитро Забавський

 

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved