Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Чесний суддя засуджує злочин, а не злочинця».
(Луцій Анней Сенека)

«Цей суддя готовий повісити будь-кого, хто висякаєтеся на вулиці без хустки, але скасує свій вирок, якщо не буде доведено в точності, якою саме рукою він це робив».
(Джон Лінкольн)

«Закони, які під час миру видані, більшою частиною скасовує війна, а які видані під час війни, відміняє світ».
(Тіт Лівій)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Правова безпека угоди купівлі-продажу

Нерухомого майна

Ви маєте наміри придбати нерухоме майно. Дана угода є фінансово затратною. При цьому для Вас, як для покупця, існують певні ризики при здійсненні даної операції, оскільки останнім часом почастішали випадки продажу недобросовісними продавцями «проблемного» нерухомого майна. Це може привести до втрати Вами як грошей, так і нерухомого майна. Таким «проблемним» нерухомим майном зокрема являється:

1.Нерухоме майно на яке судом накладено арешт, але дані щодо арешту не внесені до реєстру заборон та обтяжень. При цьому нотаріус, при посвідчені підписів покупця та продавця під час укладення угоди купівлі продажу та проводячи перевірку об’єкту на наявність таких обтяжень неволодіє достовірною інформацією, оскільки вона не міститься в реєстрі.

Така ситуація можлива, коли між винесенням судової ухвали про накладення арешту та внесенням даних про арешт до реєстру заборон та обтяжень проходить певний час, необхідний для внесення даних до реєстрів, або сторона, яка отримала ухвалу про накладення арешту просто «не спішить»вносити такі дані до реєстру, чекаючи «слушної нагоди».

2.Нерухоме майно, відносно якого існує судовий спір стосовно прав на згадане майно чи то щодо нинішніх власників, чи то відносно попередніх власників, що в подальшому може привести до визнання недійсною запланованої угоди та витребування майна від останнього власника.

Така ситуація можлива в разі, якщо на майно, яке є предметом угоди купівлі-продажу, є предметом спору між родичами, якими можуть бути спадкоємці, попередні власники тощо. При цьому Ви можете бути необізнаним щодо наявності даного спору, але результат винесеного судового рішення може напряму вплинути на Ваші права щодо придбаного майна.

3.Нерухоме майно, відносно якого існує судовий спір стосовно прав третіх осіб на згадане майно чи то щодо нинішніх власників, чи то відносно попередніх власників, що в подальшому може привести до визнання недійної запланованої угоди та витребування майна від останнього власника.

Така ситуація можлива в разі, якщо майно, яке є предметом договору купівлі-продажу раніше було, чи на час здійснення продажу є предметом застави у третіх осіб, якими можуть бути банки, кредитні спілки, кредитори тощо. Або таке нерухоме майно може бути обтяжене зобов’язанням в будь який інший спосіб. В такому разі Ви можете бути необізнаними про певні зобов’язання, пов’язані з об’єктом купівлі продажу, що в подальшому може вплинути на Ваші права щодо придбаного майна.

4.Правовстановлюючі документи щодо нерухомого майна, яке планується до продажу, оскаржені в судовому порядку , поставлене питання про скасування реєстрації об’єкта нерухомості. При цьому можливо навіть винесено рішення щодо визнання їх недійсними, або скасування.

Така ситуація можлива в разі оскарження третіми особами, які вважають свої права порушеними, правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Правовстановлюючим документом може бути договір купівлі продажу, міни, дарування, судове рішення тощо. При цьому ініціатором оскарження може бути будь яка третя особа, яка вважає свої права порушеними. Звісно, скасувавши правовстановлюючий документ, який надавав право відчужувати на Вашу користь об’єкт нерухомого майна, це напряму впливає на Ваші права щодо придбаного об’єкту нерухомості.

5.Стосовно продавця об’єкту нерухомого майна порушено цивільну справу щодо стягненнякредиторської заборгованості, аліментів, заборгованості за договором позики тощо.

Така ситуація можлива у випадки звернення банків, кредитних спілок, позичальників, колишніх дружин, інших осіб, перед якими продавець має заборгованість до суду з позовом про визнання недійсною угоди купівлі-продажу, укладеної з Вами, як удаваної з метою уникнути стягнення на належне боржникові майно. Звісно в разі задоволення такого позову це напряму впливає на Ваші права щодо придбаного об’єкту нерухомого майна.

В даному переліку наведено далеко не всі випадки, які в подальшому можуть вплинути на долю майна, укладення угоди купівлі-продажу щодо якого планується. Це лише узагальнення практики найчастіших випадків, з якими в своїй роботі доводилося стикатися Адвокатській конторі «Дмитра Забавського» стосовно захисту прав покупців нерухомого майна. Звісно, ми допомогли нашим клієнтам у вирішенні даних питань. Але при цьому наші клієнти понесли достатньо суттєві фінансові витрати та моральні втрати щодо захисту своїх законних прав на нерухоме майно, яких можна було уникнути, або мінімізувати в разі звернення до Адвокатської контори «Дмитра Забавського» на стадії укладення попереднього договору, або на стадії планування угоди купівлі-продажу нерухомого майна.

Покупець під час планування угоди купівлі-продажу конкретного об’єкту нерухомого майна повинен розуміти, що інформація, яку перевіряє наша Адвокатська компанія є достатньо специфічною і без наявності певного досвіду та обсягу повноваженьє недоступною ні для нотаріуса ні для агентства нерухомості. По цій причині ні на стадії планування угоди купівлі-продажу, ні на стадії її укладення дана інформація не перевіряється ні нотаріусом,ні Агентством нерухомості. Найчастіше Агентства нерухомості, які супроводжують процес пошуку майна та угоду щодо відчуження такого майна, взагалі не звертають уваги на можливість настання негативних наслідків для нових власників з зазначених підстав. Що, звісно, не може гарантувати повної безпеки для нових власників.

Нажаль, останнім часом такі випадки є непоодинокими, що в результаті призводить не лише до втрати новим власником придбаного майна а й унеможливлює повернення грошових коштів, сплачених за таке майно.

З метою зменшення (мінімізації) ризиків для покупців нерухомого майна, або взагалі унеможливлення їх настання з підстав, зазначених вище, Адвокатська контора Дмитра Забавського пропонує послуги щодо забезпечення правової безпеки угоди купівлі-продажу нерухомого майна.

В результаті укладення відповідної угоди правової безпеки угоди купівлі-продажу з Адвокатською конторою Дмитра забавського Ви отримуєте:

Правовий висновок щодо наявності на момент його отримання підстав, які в майбутньому можуть вплинути на долю укладеної угоди та майна, придбаного за даною угодою.

Можливість внесення до договору купівлі-продажу нерухомого майна третейського застереження щодо розгляду, в разі його виникнення, спору стосовно даного договору та об’єкту нерухомості, в Постійно діючому третейському суді при Асоціації «Українська правнича фундація» , що дозволить сторонам договору оптимізувати свої витрати часу та фінансів, пов’язаних з таким спором.

Адвокатське страхуванняризиків в разі виникнення спірних ситуацій щодо об’єкту нерухомості, придбаного в результаті укладення угоди за наявності позитивного висновку щодо підстав, зазначених в ньому. Це означає, що стосовно всіх спорів, які випливають з договору відчуження майна, щодо якого Адвокатською конторою надано позитивний висновок , Ви отримуєте безкоштовне адвокатське супроводження таких спорів до моменту отримання по ним остаточного результату.

Дана послуга може бути корисною та цікавою для агентств нерухомості, приватних ріелторів, покупців та продавців об’єктів нерухомості, власників об’єктів нерухомості тощо…

Вартість надання висновку по одному об’єкту нерухомості еквівалентна 100,00 (сто) доларам США за комерційним курсом на момент укладення угодиправової безпеки угоди купівлі-продажу.

Термін надання висновку Адвокатською конторою Дмитра Забавського – не більше 24 годин з моменту укладання угоди та отримання всіх необхідних для цього документів.

Наші переваги!

 В Адвокатській конторі Дмитра Забавського працюють виключно адвокати з багаторічним стажем роботи, які мають певну спеціалізацію;

- Адвокатська контора працює на ринку Києва більше ніж 10 років;

- Адвокатська контора започаткувала свої правові традиції 40 років тому, тому ми застосовуємо в своїй роботі виключно правові традиції, перевірені часом ;

- Адвокати, які працюють в Адвокатській конторі одночасно є третейськими суддями починаючи з 2008 року;

- Керівник та засновник Адвокатської контори є Головою третейського суду, який заснований в 2008 році і який плідно працює і сьогодні.

В додатках до даної комерційної пропозиції – приклад висновку, який буде отриманий клієнтом в разі замовлення послуги правової безпеки угоди купівлі-продажу в Адвокатській конторі «Дмитра Забавського».

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!


Адвокат

Засновник, керівник Адвокатської контори Дмитра Забавського
Голова постійно діючогоТретейського суду при  Асоціації Українська Правнича Фундація

Дмитро Забавський

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved