Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

27.04.15

З метою популяризації якісної музики серед молоді, старшим партнером Адвокатської контори ДМИТРОМ ЗАБАВСЬКИМ прийнято рішення стосовно фінансової підтримки щорічного міжнародного дитячого джазового фестиваля "Jazz над морем"....

04.12.12

04 грудня 2012 року призначено нового керівника Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим. Дану посаду посіла ...

01.07.12

01 липня 2012 року в м. Сімферополі по вул. Жуковського, буд. 31 відкрився офіс Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим ...

02.04.12

Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО переїхала в новий офіс в історичному центрі Києва ...

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Есть тысяча способов быть очень дурным человеком, не нарушая ни одного закона».
(Анна Сталь)

«Там где правила игры не позволяют выиграть, английские джентльмены меняют правила.»
(Г. Ласки)

«Закон могуч, но власть нужды сильнее.»
(В. Гете)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

НОВИНИ

АДВОКАТСЬКА КОНТОРА ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО ПІДТРИМУЄ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

З метою популяризації якісної музики серед молоді, старшим партнером Адвокатської контори ДМИТРОМ ЗАБАВСЬКИМ прийнято рішення стосовно фінансової підтримки щорічного міжнародного дитячого джазового фестиваля "Jazz над морем".

Це щорічний захід, в рамках якого діти з усіх країн показують свої вміння, діляться творчістю, переймають досвід у зірок сучасного джазу, і з великим інтересом і користю проводять час на курорті на березі Чорного моря. У 2015 році захід пройде з 15 по 17 травня на території України в місті Скадовськ. Цього року фестиваль 15-й, ювілейний.

Фестиваль є некомерційним заходом і не несе за собою ніяких комерційних цілей. Головне завдання фестивалю - розвиток та популяризація джазу в Україні серед підростаючого покоління.

Для цього був створений фонд підтримки, метою якого є збір коштів для успішної організації та проведення фестивалю в умовах нинішньої ситуації в країні.

Події, що відбуваються сьогодні в країні, змінили вектор уваги громадськості, забувши про те, що крім економічної і політичної складової є ще підростаючий демографічний потенціал - наші діти, який потребує підтримки. З цієї причини прошу вас не залишатися осторонь і підтримати дитячий фестиваль.

Ми надаємо фінансову підтримку даному заходу та запрошуємо приєднатися до даної ініціативи всіх, кому небайдуже майбутнє наших дітей. Не існує будь яких мінімальних, або максимальних меж фінансуванню. Організатори будуть вдячні будь якій посильній допомозі.

Як мінімум, всім учасникам даної акції підтримки буде висловлено публічну подяку, а також інформація про партнерів буде наявна у всіх рекламних проявах, передбачених рекламною кампанією фестивалю.

Зробимо разом світ кращим.

Для детальної інформації звертайтесь за телефоном

050 312 84 48 Дмитро Забавський

 

Реквізити для перерахування коштів:

Благодійна організація «Джаз над морем»

вул. Володарського, 41д, м. Скадовськ, Херсонська обл., 75700

Код ЄДРПОУ 37532634, п/р 26003330538000

в ПАТ «Укрсиббанк», МФО 351005

 

 

АДВОКАТСЬКА КОНТОРА ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО ТА PRIMA VERITAS ТЕПЕР ПАРТНЕРИ

22 травня 2013 року Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО та Патентно-правова фірма PRIMA VERITAS стали партнерами, таке рішення було прийнято керівництвом обох компаній.

"Ми вирішили об’єднати наші знання, вміння, досвід задля досягнення успіху своїх клієнтів", - говорить про нове співробітництво партнер PRIMA VERITAS Владимирова Наталія.

Prima Veritas (з лат. – перша істина) являється провідною патентно-правовою фірмою по захисту прав інтелектуальної власності, яка працює в сфері охорони інтелектуальної власності з 2007 року. Основними принципами в роботі компанії є високий професіоналізм та оперативність.

Фірма «Prima Veritas» є членом Міжнародної асоціації з охорони промислової власності (AIPPI), і завдяки надійним зарубіжним партнерам ми маємо можливість здійснювати реєстрацію Вашої інтелектуальної власності в будь якій країні світу.

Тепер клієнти Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО отримають повний комплекс послуг по реєстрації їх інтелектуальної власності, а клієнти PRIMA VERITAS забезпечені повним спектром адвокатських послуг в разі, якщо у них виникне необхідність вирішення спірного питання в суді.


В КРИМСЬКОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ НОВИЙ КЕРІВНИК

04 грудня 2012 року призначено нового керівника офіційного представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим. Дану посаду посіла Адвокат ГОЛУМБОВСЬКА Світлана Генадіївна.

Контактні телефони: (0652) 259-304, (099) 526-56-00

Раді бачити Вас в офісі нашого представництва.

 

ВІДКРИТО ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В АР КРИМ

01 липня 2012 року в м. Сімферополі по вул. Жуковського, буд. 31 відкрився офіс Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим.

Вулиця Жуковського знаходиться в історичному центрі м. Сімферополя, на межі Центрального та Залізничного районів, між вулицями Рози Люксембург та Маяковського.

Це спокійна вулиця, на якій розташовані невеликі архітектурні будівлі, побудовані в кінці ХІХ – на початку ХХ ст.

Вулиця Жуковського має дуже зручну транспортну розв’язку, біля нашого офісу завжди є вільні місця для паркування Вашого автомобіля.

Контактні телефони: (0652) 259-304, (099) 526-56-00

Керівник представництва: Шугалка Наталія Євгенівна

Раді бачити Вас в офісі нашого представництва.

 

НОВИЙ ОФІС

1 квітня 2012 року Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО переїхала в новий офіс в історичному центрі Києва, розташований за адресою: 01010, м Київ, вул. Івана Мазепи, б. 11а, оф. 21, 3-й поверх. Прохід до будинку з вул. І.Мазепи через Аскольдів провулок. Навпроти знаходиться Управління СБУ м. Києва.

Поруч розташовані Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Маріїнський парк. Найближчі станції метро ст. Арсенальна, ст. Печерська. Зручна транспортна розв’язка, біля офісу завжди вільні місця для паркування автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в нашому новому офісі!

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved